You are currently viewing Sukces Klubów WKB w Pucharze Polski PZKK

Sukces Klubów WKB w Pucharze Polski PZKK

Klub Karate „Trójka” Sandomierz na czele z Sensei Tomaszem Ciżyńskim w dniu 21 października br. w hali MOSiR zorganizował Puchar Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego (PZKK).

W zawodach udział wzięło 171 reprezentantów z 32 klubów z 9 organizacji pełno-kontaktowego karate w Polsce. Sędzią Głównym był Prezes PZKK Shihan Mariusz Godoś, rolę sędziego technicznego pełnił Sensei Grzegorz Sosnowski z Ełku. Poziom organizacyjny i sportowy całej imprezy stał na był bardzo wysokim C. Świetnie przygotowani zawodnicy reprezentujący 9 organizacji karate kontaktowego tocząc wiele interesujących i dynamicznych walk zapewnili wyjątkowe widowisko sportowe. Juniorzy rywalizowali ze sobą w wymagającej formule All Kick, natomiast seniorzy w kumite Full Contact. W wyniku sportowej rywalizacji i w konsekwencji zdobytych wielu medali, w klasyfikacji drużynowej zwyciężył klub WKB KSW Bushi tuż przed Szczecińskim Klubem Sportowym HUSARIA (So-Kyokushin) i Klubem Sportowym Budokai Lublin (WKB).

18-osobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki Bushi zdobyła 9 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale co dało klubowi pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Bank Rozbity! Medalowy sukces KS Budokai Lublin na Pucharze Polski.

 

Gratulacje składa

 Zarząd WKB Poland