You are currently viewing  7.  Zgrupowanie WKB Poland 

 7. Zgrupowanie WKB Poland 

W dniach 5-7 stycznia 2024 roku w leżajskim Zespole Szkół Licealnych, odbyło się 7. zimowe Zgrupowanie World Kyokushin Budokai Poland.

    W zgrupowaniu udział wzięło ponad stu trenerów, instruktorów i zawodników. Głównym celem seminarium było opracowanie planu działania organizacji WKB Poland na rok 2024, jak również przygotowanie do egzaminu sędziowskiego i na stopnie mistrzowskie DAN.

    W trakcie zgrupowania odbyło się intensywne szkolenie dla sędziów oraz pięć bloków treningowych karate. Zajęcia karate prowadzili shihan Dariusz Burda, shihan Paweł Juszczyk, shihan Sławomir Dubiel, shihan Henryk Orzechowski, sensei Agnieszka Winek i sensei Mariusz Pawlus. Za przygotowania do egzaminu i organizację egzaminu sędziowskiego odpowiedzialny był Shihan Tomasz Rajda, któremu wtórowali shihan Sławomir Dubiel, sensei Paweł Szalewicz, sensei Adam Tokarz i sensei Artur wziątka.

     Seminarium zakończyło się egzaminami na dla sędziów i na stopnie mistrzowskie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas zgrupowania oraz gratulujemy tym, którzy podwyższyli kwalifikacje sędziowskie i zdali na wyższe stopnie w karate Kyokushin.

Odtwórz wideo

Gratulacje składa Zarząd WKB Poland