You are currently viewing WKB Lubawka Cup

WKB Lubawka Cup

Sukcesem organizacyjnym i sportowym klubu FC Lubawka zakończył się 5. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Lubawka CUP.

W zawodach rywalizowało  215 karateka z 15 klubów Kyokushin z Polski, Łotwy, Czech i Ukrainy. Organizatorem turnieju był Fight Club Lubawka kierowany przez sensei Adama Kopeć, zaś sędzią głównym BC Shihan Sławomir Dubiel z Bielska Białej. Na turnieju obecny był Prezes Polskiego Związku Karate Kontaktowego Shihan Mariusz Godoś. Uroczystego otwarcia w obecności Starosty Powiatu Kamiennogórskiego Pani Małgorzaty Krzyszkowskiej, Dyrektor ZS-P w Lubawce Pani Eway Telegi oraz kierownika ZGM w Lubawce Pana Ireneusza Kordzińskiego i radnego powiatu kamiennogórskiego Pana Adama Kroka, dokonała Burmistrz Miasta Lubawka Pani Ewa Kocemba.

Sensei Adam Kopeć dziękuje wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie Turnieju. Szczególne słowa uznania i podziękowania przesyła dla rodziców zawodników z FC Lubawka za ogromną, nieocenioną pomoc podczas organizacji zawodów. 

Klasyfikacja drużynowa :

  1. 𝗕𝗶𝗲𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗞𝗹𝘂𝗯 𝗞𝗮𝗿𝗮𝘁𝗲 𝗞𝘆𝗼𝗸𝘂𝘀𝗵𝗶𝗻
  2. 𝗟𝗮𝘁𝘃𝗶𝗮𝗻 𝗡𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗧𝗲𝗮𝗺
  3. 𝗙𝗶𝗴𝘁𝗵 𝗖𝗹𝘂𝗯 𝗟𝘂𝗯𝗮𝘄𝗸𝗮

Gratulacje składa Zarząd WKB Poland!