You are currently viewing Warszawska Olimpiada Młodzieży – 37 medali dla WKB

Warszawska Olimpiada Młodzieży – 37 medali dla WKB

Po niedawnym sukcesie na Mistrzostwach Polski zawodnicy Klubu KSW Bushi i KSW Kyokushin zaliczają na swoim koncie kolejne sukcesy, tym razem  w WAM.

Na rozegranej 15 października 2022 r. w hali sportowej OSiR Bemowo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Karate Kyokushin, zawodnicy Klubu Sportów Walki Bushi kierowanego przez Shihan Pawła Juszczyka zdobył 10 złotych, 2 srebrne 3 brązowe medale co dało 2 miejsce w generalnej klasyfikacji drużynowej.

Bardzo dobry start na tym turnieju zaliczyli podopieczni sensei Marcina sieradzkiego z Klubu KSW Kyokushin, który z dorobkiem 16 medali zakończył rywalizację na 10 miejscu. Zawodnicy KSW Kyokushin wywalczyli 3 złote, 7 srebrnych i 6 brązowych krążków.

Zawodnicy klubu WKB UKS Pancerni wywalczyli 2 srebrne i 3 brązowe medale. Na fotce kadra UKS Pancerni.

W zawodach wzięło udział ponad 500 reprezentantów z 25 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku karate Województwa Mazowieckiego.