2nd OPEN KYOKUSHIN CAMP, Czarny Dunajec 2019

2nd OPEN KYOKUSHIN CAMP, Czarny Dunajec 2019

W dniach 26.08-01.09.2019 odbyła się w Czarnym Dunajcu druga edycja OPEN KYOKUSHIN CAMP, obozu dla osób  przygotowujących się do sezonu startowego 2019/2020. W obozie wzięło odział 52 zawodników z 7 klubów kyokushin z organizacji WKB, Alliance Kyokushin Ryu, WKO i KWF.

Uczestnicy codziennie brali udział w dwóch treningach kyokushin ukierunkowanych na walkę sportową (praca w parach, walki zadaniowe i praca na tarczach) oraz w treningu sprawnościowym – CROSSWORKOUT lub treningu biegowym.

Ponadto zawodnicy startujący w konkurencji kata codziennie odbywali indywidualne konsultacje ukierunkowane na poprawę wykonania przygotowywanych przez nich do wykonania na zawodach układów.

Treningi kumite poprowadziła sensei Agnieszka Winek 4 dan – trener 1 klasy PZK, dziesięciokrotna mistrzyni Polski Seniorów w kumite oraz mistrzyni Europy WKB w kata.

 

Treningi sprawnościowe poprowadził shihan Paweł Juszczyk, a konsultacje kata sensei Agnieszka Winek i sensie Radosław Grabowski.

W czasie obozu odbył się także egzamin na stopnie kyu i dan organizacji WKB. W komisji zasiedli shihan Dariusz Burda i shihan Paweł Juszczyk. Egzamin składał się z 3-godzinnego testu technicznego oraz 50 kumite.  Egzaminy na 2 dan pomyślnie zaliczyli zawodnicy i instruktorzy KSW Bushi Krystian Witak i Wiktor Bidas. Na 1 dan zdali Karol Brejtfus, Wiktor Durel i Damian Brzezicki oraz zawodniczka i instruktorka Klubu Karate Kyokushin BUDOKAI Lublin Katarzyna Kupranowicz.

Obóz odbył się pod patronatem Polskiej Federacji Karate Kontaktowego i Word Kyokushin Budokai Poland, a jego bezpośrednim organizatorem był Klub Sportów Walki Bushi kierowany przez shihan Pawła Juszczyka.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
X