You are currently viewing 2nd OPEN KYOKUSHIN CAMP, Czarny Dunajec 2019

2nd OPEN KYOKUSHIN CAMP, Czarny Dunajec 2019

W dniach 26.08-01.09.2019 odbyła się w Czarnym Dunajcu druga edycja OPEN KYOKUSHIN CAMP, obozu dla osób  przygotowujących się do sezonu startowego 2019/2020. W obozie wzięło odział 52 zawodników z 7 klubów kyokushin z organizacji WKB, Alliance Kyokushin Ryu, WKO i KWF.

Uczestnicy codziennie brali udział w dwóch treningach kyokushin ukierunkowanych na walkę sportową (praca w parach, walki zadaniowe i praca na tarczach) oraz w treningu sprawnościowym – CROSSWORKOUT lub treningu biegowym.

Ponadto zawodnicy startujący w konkurencji kata codziennie odbywali indywidualne konsultacje ukierunkowane na poprawę wykonania przygotowywanych przez nich do wykonania na zawodach układów.

Treningi kumite poprowadziła sensei Agnieszka Winek 4 dan – trener 1 klasy PZK, dziesięciokrotna mistrzyni Polski Seniorów w kumite oraz mistrzyni Europy WKB w kata.

 

Treningi sprawnościowe poprowadził shihan Paweł Juszczyk, a konsultacje kata sensei Agnieszka Winek i sensie Radosław Grabowski.

W czasie obozu odbył się także egzamin na stopnie kyu i dan organizacji WKB. W komisji zasiedli shihan Dariusz Burda i shihan Paweł Juszczyk. Egzamin składał się z 3-godzinnego testu technicznego oraz 50 kumite.  Egzaminy na 2 dan pomyślnie zaliczyli zawodnicy i instruktorzy KSW Bushi Krystian Witak i Wiktor Bidas. Na 1 dan zdali Karol Brejtfus, Wiktor Durel i Damian Brzezicki oraz zawodniczka i instruktorka Klubu Karate Kyokushin BUDOKAI Lublin Katarzyna Kupranowicz.

Obóz odbył się pod patronatem Polskiej Federacji Karate Kontaktowego i Word Kyokushin Budokai Poland, a jego bezpośrednim organizatorem był Klub Sportów Walki Bushi kierowany przez shihan Pawła Juszczyka.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest