You are currently viewing Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

Kluby WKB Poland biorą prawie wszystko w Mistrzostwach Mazowsza 2021.

20 medali i pierwsze miejsce drużynowo na Mistrzostwach Mazowsza w Karate Kyokushin dls KSW Kyokushin kierowanego przez sensei Marcina Sieradzkiego.

Na rozegranych w dniu 28 lutego 2021 w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin niezbyt liczna, bo zaledwie dziewięcioosobowa, drużyna Klubu Sportów Walki Bushi wywalczyła aż 5 złotych i 3 brązowe medale zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W zawodach wzięło udział 250 zawodników z 25 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego, którzy rywalizowali w konkurencji kumite czyli wolnej walki w formule semi kontakt kyokushin.

Shihan Paweł Juszczyk:

„Potrójnie fajnie wyszło. Nie dość, że dziewięciu zawodników KSW Bushi zdobyło aż 5 złotych i 3 brązowe medale wyprzedzając dzięki temu w klasyfikacji drużynowej kluby wystawiające kilkudziesięcioosobowe ekipy to jeszcze na pierwszymi miejscu znalazł się KSW Kyokushin, podobnie jak KSW Bushi reprezentujący WKB a na czwartym miejscu Bushi Team, klub IKO, który wspólnie z KSW Bushi organizuje akcję obozową.”

Fighters Dojo Góra Kalwaria z Sensei Iwoną Lewandowską na czele, rywalizację zakończyło ze srebrnym medalem Kingi Kornas w kategorii Młodziczki -40 kg rocznik 2008-2009. 

Wielkie Gratulacje dla wszystkich, Osu, Bravo !!

Relacja Klubów:

KSW Bushi

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest