You are currently viewing XX MP MŁODZIEŻOWCÓW

XX MP MŁODZIEŻOWCÓW

4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe medale wywalczyli zawodnicy WKB Poland na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców PZK, które odbyły się 16 listopada 2019 roku w Makowie Mazowieckim.

Złote medale zdobyli: Julia Żak w kategorii -60 kg,  Karol Burzyk – 75 kg, Szymon Olpiński w kategorii -80 kg i Jakub Nejfeld w kategorii +80. Na drugim  miejscu podium rywalizację zakończyła Aleksandra Lechoszest -65 kg, a brąz zdobyli Anna Szczuka -65 kg, Klaudia Czarnecka +65 kg, Hubert Fleszar – 75 kg i Krystian Tyszko. Dodatkowo Klub Sportów Walki Kyokushin zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, a Leżajski Klub Kyokushin Karate trzecie. To dobra prognoza przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Open, wagowymi kobiet, U-22 i Pucharem Europy organizacji WKB, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielą w Dębicy. Wielkie Gratulacje dla całej ekipy!! Osu!