You are currently viewing  Turcja na nas czeka 

 Turcja na nas czeka 

Za nami 3 dniowe zgrupowanie WKB POLAND przygotowujące do udziału w wagowych Mistrzostwach Europy WKB w Turcji.

W dniach 26-28.04.2024 roku w Leżajsku odbyło zgrupowanie WKB POLAND. Były to trzy bardzo pracowite dni dla uczestników obozu. Nadrzędnym celem zgrupowania było przygotowanie do udziału w wagowych Mistrzostwach Europy WKB w Turcji.

Zawodnicy wrócą do swoich klubów  mocniejsi i pewniejsi siebie z nową wiedzą i cennymi doświadczeniami. Treningi prowadzili shihan Paweł Juszczyk, sensei Agnieszka Winek, sensei Szymon Olpiński i senpai Oskar Gębala. To był dobry weekend. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Organizatorem seminarium z ramienia WKB Poland był Leżajski klub Kyokushin Karate na czele z shihan Dariuszem Burdą.

Shihan Dariusz Burda:

„Dziękuję wam wszystkim razem i każdemu z osobna za udział w tym seminarium. Szczególnie serdeczne podziękowania kieruję do BC shihan Pawła Juszczyka, sensei Agnieszki Winek, Szymona Olpiński i senpai Oskara Gębali – za zaangażowanie, serce i profesjonalizm jaki pokazali  podczas prowadzenia treningów karate. Bez wyjątku wszyscy zawodnicy ciężko pracując w pełni zasłużyli, na powołanie do kadry WKB do udziału w wagowych Mistrzostwach Europy w Turcji. Wszyscy są gotowi walczyć o najwyższe trofea w najważniejszym turnieju WKB w tym roku. Wierzę, że dadzą z siebie wszystko – bo to przecież  jest najlepsza ekipa na świecie, której umiejętności, serca, ducha walki i charakteru nie brakuje.”  

Zawodnicy WKB POLAND z powołaniami do kadry – gotowi do startu na Mistrzostwach Europy w Turcji!

Gratulacje składa Zarząd WKB Poland